Jak Zemřel Pan Krabs

Jak Zemřel Pan Krabs;- Ve Spojených státech je SpongeBob SquarePants (běžně známý jako SpongeBob) animovaný dětský televizní seriál vyvinutý instruktorem námořní vědy a animátorem Stephenem Hillenburgem pro Nickelodeon v roce 1993. Dobrodružství hlavního hrdiny a jeho vodních kamarádů se odehrávají ve fiktivní podvodní metropoli. of Bikini Bottom, což je prostředí pro sérii.

Bikini Still Life trpí škeblí chřipkou a personál Crispy Crab musí zůstat v karanténě po dobu trvání epizody „Crab in Quarantine“ (série 12, epizoda 21). Navzdory tomu, že se toto patro odehrálo v roce 2019, má neskutečnou podobnost se současnou pandemickou krizí.

Jak Zemřel Pan Krabs
Jak Zemřel Pan Krabs

Začátkem tohoto roku Nickelodeon TV, společnost, která vytvořila SpongeBob, upozornila na postavu prohlášením, že slavná postava se svobodně prohlašuje za příslušníka sexuální menšiny. Reakce fanoušků na SpongeBobovo veřejné prohlášení, že je asexuál a že ho nikdo nikdy eroticky nepřitahoval, byly pro postavu většinou ohromně příznivé.

V seriálu se objevuje několik opakujících se postav, včetně vysloužilých superhrdinů Mermaid Man a Barnacle Boy, které zbožňují SpongeBob a Patrick; strašidelný pirát známý jako létající Holanďan; Larry humr, svalnatý plavčík z Goo Lagoon; a král Neptun, mořský bůh moře.

Živě akční pirát Patchy a jeho papoušek Potty uvádějí speciální epizody programu, které trvají půl hodiny nebo hodinu a půl, v nichž jsou jejich části prezentovány v paralelním vyprávění s těmi animovanými.

[28] Během celé show je Patchy prezentován jako prezident falešného fanklubu SpongeBob a jeho největší ambicí je potkat samotnou titulní postavu. Postava Potty si ráda dělá legraci z Patchyho vzrušení a dělá mu potíže, když se Patchy pokouší moderovat program.

Jak Zemřel Pan Krabs
Jak Zemřel Pan Krabs

Hlavní postava a herecké obsazení jeho vodních kamarádů slouží jako ústřední postavy seriálu. SpongeBob SquarePants je žlutá mořská houba, která žije v ananasu, který byl pohřben ve vodě. Je plný života a optimismu. I když má SpongeBob dětskou chuť do života, neznamená to jeho zaměstnání kuchaře v Krusty Krab, restauraci rychlého občerstvení vlastněné rodinou Krusty Krab.

Jednou z jeho největších životních ambicí je získat vodáckou licenci od Vodácké školy paní Puffové, ale nikdy se mu tohoto cíle nepodaří dosáhnout. Jedním z jeho oblíbených zájmů je „medúza“, která zahrnuje chytání medúz pomocí sítě podobným způsobem jako chytání motýlů a také vyfukování mýdlových bublin do složitých vzorů. Gary, mořský šnek s růžovou ulitou a modrým tělem, který mňouká jako kočka, je jedním z jeho oblíbených mazlíčků.

Díky své široké přitažlivosti se stala mediální franšízou. S téměř 13 miliardami dolarů v příjmech ze zboží k roku 2019 je to série s nejvyšším hodnocením, která kdy běžela na Nickelodeonu, a nejúspěšnější franšíza pro spotřebitelské produkty ViacomCBS.

Jak Zemřel Pan Krabs
Jak Zemřel Pan Krabs