Štěpán Kozub Manželka

Štěpán Kozub Manželka;- Štpán Kozub (24) je jedním z nejnadanějších interpretů v zemi, ale nejznámějším se stal v době vypuknutí pandemie koronaviru, kdy si zahrál v televizním seriálu SKORO NA mizinu, který se odehrával v době epidemie. Je také známý jako jeden z členů improvizační komediální skupiny Tři tygři, která si získala oblibu pro své improvizované pořady a zábavná videa zveřejňovaná na YouTube.

Je však připraven zajít pro svou ženu jakkoli daleko. Vždyť právě kvůli ní dokázal zhubnout na 115 až 75 kg.

Štěpán Kozub Manželka
Štěpán Kozub Manželka

Když mi bylo 15, vážila jsem 115 kg a nosila jsem dvoje zlaté náušnice a také přepad známý jako umělé slunce. Když jsem poprvé nastoupil na konzervatoř, měl jsem rád dívku, která se později stala mou ženou. Byla tanečnice a já jsem si řekl: “Podívej se na sebe, nebudeš.” Vždy byla úchvatná ve všech směrech. A upřímně jsem věřil, že nemám šanci,“ uznal Kozub a dodal, že se jednoho dne rozhodl začít důsledně běhat, dokud neshodí přebytečná kila.

Moje žena je mnohem lepší hráčka než já. Je to profesionální otec v každém smyslu toho slova. Chápe, kam jde, co říká a co dělá. „Vůbec nic nevím,“ řekl Tipán Kozub své ženě před kamerou Blesku. Jeho otcovská role zůstává jednoznačná. Kdykoli dostanu příležitost, rády s dcerou trávíme čas společně. Sedím a sleduji, jak objevuje něco nového.

Dlouhotrvající nepřítomnost v práci má jednu výhodu. Když se po delší nepřítomnosti vrátím domů, proměnila se v úplně jiného člověka. Jsem taková tatínkova holčička. „Moje žena vychovává dítě a já se starám o nemluvně,“ řekl herec o jejich dceři Agnes a o tom, jak mají rozdělenou výchovu.

Štěpán Kozub Manželka
Štěpán Kozub Manželka

Balení pro lásku svého života však byl těžký úkol. Ještě nikdy jsem necestoval se společnicí. Nemohl jsem na to přijít. Navíc jsem si ji spletl s lesbičkou a ona mě s homosexuálem. Výsledkem bylo, že jsme se chvíli míjeli. Když jsem ji políbil na krk, pomyslela si: „Určitě je bisexuální,“ řekl Kozub, který v posledních měsících vynakládá velké úsilí, aby se vrátil do starých kolejí.

Super.cz uvedl, že se na roli připravoval tak, že pozoroval spoustu lidí při jízdě tramvají, sezení na lavičce v parku nebo na večeři. V těch lidech vidím všechny typy, které v Tygrech hrajeme, a milosrdně si z nich tak děláme legraci,” řekl před natáčením talk show 7 pádů Honzy Ddka, na které byl hostem. “Konkrétně , připravuji se na to tak, že když jedu tramvají, já

Štěpán Kozub Manželka
Štěpán Kozub Manželka